Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druid

 • 0/46/15 Feral / PvP i PvE - Feral druid k boji využívá téměř jen svoje přeměny a to hlavně bear a cat formu. Build je zaměřený na co největší dmg, ale i na tankování v instancích v bear formě. Navíc budete mít s tímto buildem efektivnější Mark of the Wild.
 • 6/0/55 Restoration (Healer) / PvE - Téměř všechny talent body jsou umístěny ve stromě Restoration, a tak vám musí být jasné, že takovýto druid musí být i slušný healer, kolikrát i lepší než leckterý priest. Talenty jsou vloženy většinou na zvětšení healů, nebo snížení jejich ceny apod., ale také je tu abilita, která druida přemění ve Strom Života, ve kterém se všichni rychleji uzdravují, a druidovi se také lépe léčí, i když jen nějaká kouzla.
Hunter
 • 0/41/20 Full Marksmen / PvP - Tento build je zaměřen jen a zcela na boj na dálku. 10 talentů v Survival zajišťuje pouze to, že lze střílet větší dmg, na větší vzdálenost a v melee je větší šance na immobilizování nepřítele a navíc +20% crit na raptor a mongoose. V Marksmenu jsou všechny důležité věcičky a samozřemostí je Aimed shot, Scatter shot (PvP) a Trueshot Aura. Bonuskem je Silencing shot, který vám pomůže vyhrát nejeden boj s Casterem. Obzvláště důležitý je talent Rapid Killing, protože když odpálíte někoho sobě rovného, tak vaše další střela má +20%dmg :P Detterence + Aspect of the Monkey vám pomohou nejen v boji s Rogunem či Warriorem.
 • 41/0/20 Beastmastery Melee / PvP - Build pro Melee Huntera, Celej strom BM se specializuje na HP, Dodge jak Váš, tak peta, petovy crity a dmg a co je nejdůležitější, je talent Beast Within. Vás i vašho peta udělá na 20 sekund nezmrazitelným, immuním na stun, kořeny, prostě na všechno, kromě Blind effectu. Během trvání tohoto efektu dáváte větší dmg a ability stojí méně many. Velice užitečné, protože Cooldown je jen 2 minuty. Survival strom nabízí opět stejné věci jako u předchozího Buildu.
Mage
 • 34/0/27 Arcane-Frost / Pve - Můj Build pro mága, výhradně na PvE, ale i trochu na PvP ... Hodně talentů v Arcane zabezpečuje Dostatek many, Instant cast (Presence of Mind) a také Clearcast (další kouzlo netojí manu). Ve frost talentech jsem si šlápl do Frost boltu jako primárního kouzla, pak improved Cone of Cold a jako samozřejmostí je Cold Snap a Ice Block, který vám zachraní prdel při zuřivém AoE nebo PvP :) Tento build je vhodný zejména do instancí kde jste nuceni používat Frost kouzla (kolem 55 - 60 lvl).
 • 0/33/28 Fire/Frost / PvP - WOcasův build pro mága, který vyznává hlavně PvP. 33 Fire talentů pro velký Fire dmg a criticaly (Combustion) a 28 ve frost pro Ice Block, což je velmi užitečná věc v PvP a také pro Ice shards, což poskytuje opět +50% crit, když cíl dostane frost novu. Takže +crit jako v žádném jiném buildu a navíc obrovský dmg vhodný do každého BG i Instance :)
Paladin
 • 20/0/41 Retribution Dmg / PvP - Standartní build pro Paladina, po kterém se požaduje aby byl dobrý v PvP či dával velký dmg v PvE. Ve stromu Holy jsou jen zvýšené atributy a zabezpečené kouzlení healů bez Innteruptu (že Vám váš heal nikdo nepřeruší .. kromě stunu). Celej Retribution strom obsahuje výhody jako je zrychlený běh, větší dmg/crit, Vindication, které oslabí vašeho nepřítele a také důležitý Seal of Command, který vám dá šanci na extra attack. Jednatřicátým talentem je kouzlo, které uvede vašeho nepřítele na 6 sekund do stavu meditace, avšak každý dmg ho probudí .. dobré na zastavení někoho a zapnutí Sealu :P Vše uzavírá Crusader strike, čímž je možné dosáhnout několikatisícových criticalů v Holy dmg.
Priest
 • 11/0/50 Shadow PvP / Dmg - Build by Huhaf ... Priestův build navrhnutý pro co největší Dmg a obratnost v PvP. V Discipline stromu snížení šance, že vám dá někdo Stun atd, vylepšený PW Fortitude a PW Shield a nakonec Inner Focus, když vám dojde mana :) Celej Shadow strom obsahuje hrozné boosty do Shadow kouzel, chce to prozkoumat samostatně, akorát bych upozornil na Mind Fly, čímž si můžete zpomalit nepřítele a samozřejmě kombinace Shadow Word pain + Misery + Shadow Vulnerability + Vampiric Touch = Kombinace velice nepříjemných Shadow Dot. Když Undead přihodí Devournig Plague, tak už jsou z toho pěkné čísla.
 • 14/47/0 Holy Healing PvE - Build by Huhaf ... Build zaměřený na Healing. Strom Discipline je vyplněn stejně jako u předchozího buildu, akorát jse zde přidána Meditace, tkerá vám umožňuje aby se vám mana doplňovala při castění kouzel. V holy stromu pak najdete všechny možné vylepšení do Healingu, chce to opět omrknout samostatně. Důležité spelly jsou Spirit of Redemption a také Holy Lightwell. Healer s tímto buildem je orpavdu velkou posilou pro každou partu a dokáže zachránit mnoho situací :P
Rogue
 • 12/49/0 Dodge & Crit / PvE - Tento build je založen na velké šanci na critical strike a ještě větší šanci na dodge. Pokud máte Agility kolem 400, můžete mít dodge šanci i přes 35% a critical šanci kolem 30%. Build je také velice rychlý, takže pokud nemáte dobré reflexy, tak můžete mít problémy s očima :). S takto rozloženými talenty zapomeňte na nějaké dlouhé sbírání combo pointů. Jakmile nějaký máte hned jej proměňte v dmg. Velice užitečnou věcičkou je Riptose, které dá za 10 energie 150% dmg + disarm, ale jen pokud dá útočník pary a navíc má půl-minutový cooldown.
 • 5/14/42 Subtlety / PvP - Talenty jsou rozvrženy tak, abyste udíleli co největší dmg, nebyli odhaleni ze Stealthu a zároveň měli vysokou dodge šanci. V tomto buildu hraje důležitou roli používání kouzla Ambush, které udílí asi největší dmg, co se rogua týče. Dále je důležité uvážlivé používání kouzla Sprint, které vás zrychlí až o 70%, což v módu Stealth znamená něco nad normální rychlost. Velice důležité je také používání jedů, zvláště Crippling poison, který protivníka zpomalí a vy máte čas utéci o kus dál a znovu se přepnout do módu Stealth.
Warlock
 • 42/8/11 Affliction - Affliction Warlock je všeobecně univerzální build který je nejlepší na grindování. Tento build je hlavně používán jako levelovací, a ke konci hry se nejčastěji spájí s Ruin z Destruction stromu. Instant cast Corruption je podle mně základ dobrého Warlocka, +10% damage z Shadow Mastery je taky super, no a skrácení času potřebného na seslání Shadow Boltu a Immolate, jako i dvounásobný damage pokud dáte critical, je jako třešnička na dortu.
 • 17/44/0 Felguard Demonology build - Lákadlem tohoto buildu je rozhodně Felguard, nejsilnější démon kterého si Warlock může povolat. Je to takovej mnohem silnejší Voidwalker. Je oblíbený jak v PvP tak v PvE. Dokáže vydržet obrovský damage a přitom pořád držet aggro. K tomu ješte vylepšený Curruption a Curse of Agony, aby nebylo všechno na Felguardovi.
Warrior
 • 7/13/41 Protection (Tank) - PvE build zaměřený z 99% na tankování Instancí, ale je vhodný například i pro nošení vlajky ve WSG, protože než Vás někdo rozbije, tak mu to dá trošku práci. V arms vylepšenej Parry + Charge, aby měl Warr na začátku trochu rage a mohl naspamovat Sunder Armor, ve Fury nějakej ten Rage, Crit, Heal a v Protection všechny věci, které jsou samozřejmostí. Shield Slam, Devastate a Stun + improved Revenge pro ještě více Stunu :) Tento build je navržený pro Jednoruční zbraň a štít, pokud by Vám to čirou náhodou uniklo :))
 • 18/43/0 Fury Dual Wield - Build zaměřený na držení dvou jednoručních zbraní, rychlost a damage. Bloodthirst jako primární Fury attack ve spojením s Whirlwindem dává hrzné čísla, Cíl ustunujete tím, že ho opakovaně budete Chargovat improved Ineterceptem a podobně. Nový talent Rampage a improved Berserker Stance vám zajistí dostatek Attack power.
 • 40/21/0 Two Handed Arms / Fury - Buiild pro PvP s obouruční zbraní, Celej strom Arms pro zvýšení Dmg a krvácení (Rend, Deep Wounds, Blood Frenzy) zakončený vylepšeným Mortal Strikem. V druhém Fury stromě opět posílen Dmg a Shouty a jako bonbónek Death Wish, který vám hodí +20%dmg a immunost na Fear :) To vše na 30 sekund !! Styrý talent Enrage Vám posílí dmg o dalších 20% poté, co se stane obětí Criticalu :)                                                                                                      své talenty si mužete vyrobit na http://www.wowhead.com/?talent